O nás

H+P stav s.r.o. byla založena v r. 2008 za účelem přípravy a realizace zasíťování pozemků v obci Všestudy – lokalita Nad Parkem. Jedinými jednateli firmy jsou Ing.arch. Jiří Hánl a Jaromír Pavliš. Naše firma sídlí v této obci a oba jednatelé z této obce také pocházejí a v této obci mají své další aktivity. Již toto zakládá předpoklad korektních vztahů s klienty i do budoucnosti.

Vzhledem k zájmu o bydlení ve Všestudech jsme se rozhodli své developerské aktivity spojit s touto obcí. Pro svůj záměr jsme zvolili rozsáhlý pozemek, který leží mimo záplavovou oblast ve středové části stávající vesnické zástavby. Obec Všestudy s předmětnou lokalitou Nad Parkem se nachází v těsném sousedství zámeckého parku Veltrusy.
Lokalita navazuje na stávající zástavbu rodinných domů a její západní hranice sousedí s chráněným přírodním územím veltruského parku, které je položeno na úrovni Mlýnského potoka o cca.6 m níže oproti terase se stávající a připravovanou zástavbou obce - odtud název našeho developerského projektu. V lokalitě jsou již vybudovány všechny inženýrské sítě včetně komunikací a prodáváme parcely na rodinné domy. Tyto sítě a veškerou dosavadní přípravu financovala naše firma z vlastních zdrojů a bez použití úvěrů a bude tomu tak i nadále.

Průhledné a bezpečné financování

K dobrému jménu naší firmy přispívá i průhledný a zcela bezpečný systém financování, který dává klientům dostatečné záruky po celou dobu výstavby. Ten spočívá v tom, že klient nefinancuje případnou stavbu domu dopředu, ale v závislosti na její rozestavěnosti. Nejdříve zakoupí pozemek, který je následně zapsán do katastru nemovitostí na jeho jméno. To znamená, že od této chvíle se může rozhodnout pro různé postupy při vlastní výstavbě domu – viz Prodej pozemků.
V případě, že klient využije možnosti koupě pozemku a vlastního RD v „hrubé“ nebo dokončené stavbě, staví již na svém pozemku. Společně s kupní smlouvou na pozemek uzavírá klient smlouvu na dům. Na základě této smlouvy platí vždy jen zpětně za již dokončené etapy stavby, tedy za hotové části domu. Díky tomuto bezrizikovému způsobu financování má klient své peníze i průběh stavby stále plně pod kontrolou.
Uvedený způsob financování je zároveň velmi příznivý i pro klienty, kteří budou financovat svojí nemovitost z hypotečního úvěru či stavebního spoření.

 
Copyright © 2011 H+P stav s.r.o. Všechna práva vyhrazena.